1. Anasayfa
  2. Öne Çıkanlar

Sivas hava filtreleme imalatı

Endüstriyel egzost sistemlerinde, atılan havadaki toz miktarı 200-40 000 mg/m3 gibi yüksek değerlere ulaşır ki bu tür tozların filtrelenmesi gereklidir. Hangi tip filtre kullanılacağının seçimine yardımcı olmak üzere hava filtrelerinin verimleri Sivas Vindus Endüstriyel Fan Ve Filtreleme tarafından tespit edilmiştir.

Sivas hava filtreleme imalatı, backward curve, toz fanı,salyangoz,salyangoz fan, eksenel,fan,fancı,fanlar

Sivas hava filtreleme imalatı isimli sayfamızı incelemek ister misiniz ?

Sivas hava filtreleme imalatı, euroventiletori, ferrari ventilatori, sama ventiletori, fan and blower

Sivas hava filtreleme imalatı, fancı makina, fan imalatı, havatek ve havakon hdm ile noras havalandırma sistemleri
Sivas hava filtreleme imalatı başlığını ilgilendiren firmalar ve fancı fan firmaları
Sivas hava filtreleme imalatı

Sivas hava filtreleme imalatı

Sivas

Klima,havalandırma sistemi uygulamalarında hava temizliği, insan sağlığı yönünden olduğu kadar endüstriyel işlemlerin gereği olarak da önemlidir. Bu uygulamalarda genellikle havadaki toz miktarı 0.2 mg/m3 seviyesinde olup en fazla 2 mg /m3 sınırına dayanabilir. Halbuki endüstriyel egzost sistemlerinde, atılan havadaki toz miktarı 200-40 000 mg/m3 gibi yüksek değerlere ulaşır ki bu tür tozların filtrelenmesi buradaki konumuzun dışındadır. Hangi tip filtre kullanılacağının seçimine yardımcı olmak üzere hava filtrelerinin verimleri tespit edilmiştir. Diğer yandan havada bulunabilecek zerrelerin büyüklüklerine göre sınıflandırılması yapılmıştır. Uygulamanın özelliklerine göre havadaki zerrelerin cinsleri tespit edilip bunların ne seviyede temizlenmesi isteniyorsa ona göre filtre cinsi seçilmelidir.

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ve ürünlerimizi satın almak için Sivas şehri ve Akıncılar, Altınyayla, Divriği, Doğanşar, Gemerek, Gölova, Gürün, Hafik, İmranlı, Kangal, Koyulhisar, Merkez, Suşehri, Şarkışla, Ulaş, Yıldızeli, Zara ilçelerinde sizlerleyiz. Bize iletişim bilgilerimizden ulaşabilir. Hizmet ve destek talebinde bulunabilirsiniz.


Diğer Yazılarımızdan Öne Çıkanlar
Site Haritası