1. Anasayfa
  2. Öne Çıkanlar

RADYAL ASPİRATÖR Ağrı

Ağrı şehrinde Bu tip aspiratör genellikle pencerelerde kullanılır. Mutfaklarda, banyolarda, ofislerde, kulüplerde ve işyerlerinde yemek kokularını, sigara dumanını, istenmeyen kokuları ve kirli havayı ortadan kaldırın.

RADYAL ASPİRATÖR Ağrı, backward curve, toz fanı,salyangoz,salyangoz fan, eksenel,fan,fancı,fanlar

RADYAL ASPİRATÖR Ağrı isimli sayfamızı incelemek ister misiniz ?

RADYAL ASPİRATÖR Ağrı, euroventiletori, ferrari ventilatori, sama ventiletori, fan and blower

RADYAL ASPİRATÖR Ağrı, fancı makina, fan imalatı, havatek ve havakon hdm ile noras havalandırma sistemleri
RADYAL ASPİRATÖR Ağrı başlığını ilgilendiren firmalar ve fancı fan firmaları

RADYAL ASPİRATÖR Ağrı

Ağrı şehrinde Bu tip aspiratör genellikle pencerelerde kullanılır. Mutfaklarda, banyolarda, ofislerde, kulüplerde ve işyerlerinde yemek kokularını, sigara dumanını, istenmeyen kokuları ve kirli havayı ortadan kaldırın. Kaynak makinelerini ve panoları soğutmak için de kullanılır. Kapak sayesinde kullanılmadığı zamanlarda dış hava ile teması engellenir.
 Özellikler
 Çalışmalarınızın sonuçları yüksektir.
Bu işe yaramazsa, Ağrı şehrinde dönüş hava akışını önlemek için kasa kapağını kapatın.
Pencere ve duvarlara montajı kolaydır. Motor gövdesi döküm alüminyumdan yapılmıştır.
Pervanesi 0,60 alüminyum sacdan imal edilmiş olup ideal kanat açısı sayesinde ses çıkarmadan güçlü bir hava akışı sağlar.
Gövde sacdan imal edilmiş olup elektrostatik toz boyaya sahiptir. Rotor ve Ağrı şehrinde stator paketleri 6109 kalite sacdan imal edilmiştir.
Montaj Şekli (Endüstriyel ve Eksenel Vantuz): Vantuz montaj pozisyonu seçimi önemlidir. Elektrikli süpürgeyi yanlış yere koyarsanız, kirli havayı ve yemek kokularını etkili bir şekilde gideremeyecektir. Aspiratörün kurulum yeri zeminden en az 230 cm yukarıda olmalıdır. Ek olarak, vantuz daha iyi hava sirkülasyonu için hava girişli bir kapı veya pencereye bakmalıdır.

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için Ağrı şehri ve Diyadin, Doğubayazıt, Eleşkirt, Hamur, Merkez, Patnos, Taşlıçay, Tutak ilçelerinde çalışmaktayız. Bize iletişim bilgilerimizden ulaşabilir. Hizmet ve destek talebinde bulunabilirsiniz.


Diğer Yazılarımızdan Öne Çıkanlar
Site Haritası