1. Anasayfa
  2. Öne Çıkanlar

HÜCRELİ ASPİRATÖR Gaziantep

Gaziantep şehrinde Hücreli aspiratörler veya hücre fanları iş yeri, ofis, yemekhane, market, kantin, konferans salonu gibi mekanların havalandırma ihtiyacını karşılamak için tasarlanmıştır.

HÜCRELİ ASPİRATÖR Gaziantep, backward curve, toz fanı,salyangoz,salyangoz fan, eksenel,fan,fancı,fanlar

HÜCRELİ ASPİRATÖR Gaziantep isimli sayfamızı incelemek ister misiniz ?

HÜCRELİ ASPİRATÖR Gaziantep, euroventiletori, ferrari ventilatori, sama ventiletori, fan and blower

HÜCRELİ ASPİRATÖR Gaziantep, fancı makina, fan imalatı, havatek ve havakon hdm ile noras havalandırma sistemleri
HÜCRELİ ASPİRATÖR Gaziantep başlığını ilgilendiren firmalar ve fancı fan firmaları

HÜCRELİ ASPİRATÖR Gaziantep

Gaziantep şehrinde Hücreli aspiratörler veya hücre fanları iş yeri, ofis, yemekhane, market, kantin, konferans salonu gibi mekanların havalandırma ihtiyacını karşılamak için tasarlanmıştır.
Gaziantep şehrinde Hücre fanları ve aspiratörler ekstrüde alüminyum profillerden veya epoksi kaplı galvanizli profillerden imal edilmektedir. Cihazın tabanı 4 mm kalınlığında boyalı galvaniz malzemeden imal edilmiş olup, ilave mukavemet için özel bir şekil verilmiştir. Hücre panel kalınlığı 30 mm, dış cidar kalınlığı 1 mm, boyalı galvaniz iç cidar 0,8 mm sıcak daldırma galvaniz sacdan imal edilmektedir. Dolgu malzemesi olarak 50 kg/m3 yoğunluğunda taş yünü kullanılmaktadır. İnce kanal hücreli aspiratörlerde fan mili hücre dışına uzanır bu nedenle motor ve tahrik mekanizması hava akışının dışındadır ve yataklar hücrenin dışında yapılmıştır. Dinamik ve statik balansı alınmış uluslararası standartlara uygun geriye eğik, düşük profilli kanatlı veya öne eğik çift emişli santrifüj fanlar kullanılmaktadır. Fan ve motor grupları, ağırlık ve hıza bağlı olarak maksimum titreşim sönümlemeli çeşitli izolatörler kullanılarak gövdeye bağlanmıştır.
Gaziantep şehrinde Santrifüj fanlarda ve motorlarda kullanılan yataklar sızdırmazdır ve 40.000 saat veya daha uzun ömürlüdür. Gaziantep şehrinde Güç iletimi için kullanılan kasnaklar, dengeli alanlı konik burçlu veya kamalı tiptir. Kayış gergisi vidalı mil sayesinde lineer bir eksende hareket eder ve sicil uygun gerginliğe geldiğinde sabitleme vidası sıkılarak işlem tamamlanır. Kayış her değiştirildiğinde aynı işlem tekrarlanır. Bu sayede fan ve motor kayış kasnaklarının paralelliği sağlanır. Bir santrifüj fan, hücre aspiratör hücresine esnek bağlantı parçaları ve özel olarak tasarlanmış bir manşet kullanarak bağlanır.
Hücreli aspiratörün hava debisi ve basıncına göre elektrik motoru bilgisayar programı sayesinde seçilir. Fan mili gücü ve tahrik mekanizması kayıplarını hesaba katmak için bir güvenlik payı ile %25 daha fazla güç uygulanır.

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için Gaziantep şehri ve Araban, İslahiye, Karkamış, Nizip, Nurdağı, Oğuzeli, Şahinbey, Şehitkamil, Yavuzeli ilçelerinde çalışmaktayız. Bize iletişim bilgilerimizden ulaşabilir. Hizmet ve destek talebinde bulunabilirsiniz.


Diğer Yazılarımızdan Öne Çıkanlar
Site Haritası