1. Anasayfa
  2. Öne Çıkanlar

Giresun Roof(çatı) Tipi Fanı

Giresun Çatı tipi fanlar hava kanalı bağlantısı yapılarak veya direk montajlı olarak aspiratör olarak kullanılmaktadır. Çatı tipi fanlarda fan pervanesi motor miline direk monte edilmektedir. Elektrik motorunda üretilen hareket enerjisi kayıpsız pervaneye iletilmektedir.Çatı tipi fanlar genel olarak galvaniz üzeri statik boyalı saclar kullanılarak ...

Giresun Roof(çatı) Tipi Fanı, backward curve, toz fanı,salyangoz,salyangoz fan, eksenel,fan,fancı,fanlar

Giresun Roof(çatı) Tipi Fanı isimli sayfamızı incelemek ister misiniz ?

Giresun Roof(çatı) Tipi Fanı, euroventiletori, ferrari ventilatori, sama ventiletori, fan and blower

Giresun Roof(çatı) Tipi Fanı, fancı makina, fan imalatı, havatek ve havakon hdm ile noras havalandırma sistemleri
Giresun Roof(çatı) Tipi Fanı başlığını ilgilendiren firmalar ve fancı fan firmaları
Giresun Roof(çatı) Tipi Fanı

Giresun Roof(çatı) Tipi Fanı

Giresun'da ürettiğimiz çatı tipi fanlar hava kanalı bağlantısı yapılarak veya direk montajlı olarak aspiratör olarak kullanılmaktadır.Çatı tipi fanlarda fan pervanesi motor miline direk monte edilmektedir. Elektrik motorunda üretilen hareket enerjisi kayıpsız pervaneye iletilmektedir. 

Çatı fanları yatay ve dikey atışlı olarak iki farklı tipte imal edilmektedir. Fanların seyrek kanatlı oluşu ve elektrik motorunun hava akımı dışında olasından dolayı davlumbaz emiş sistemlerinde de kullanılmaktadır. Hafif orta yoğunluktaki parçacık transferlerinde kullanılmaktadır.

Çatı fanları hava kanalı bağlantısı olmadan fabrika alanlarında merdiven ve asansör basınçlandırma işlerinde kullanılmaktadır..Çatı tipi fanlar  alan tasarrufu yapılması açısından aranılan cihazlardır. Özellikle dikey atışlı çatı fanları koku yüklü atık havanın daha yukarı seviyelere sevk edilmesini sağlar. Kayış kasnak sistemi olmadan akuple fan sistemi sayesinde yüksek verimli olarak çalışmaktadır. Sıcak hava transferi yapılan kullanım yerlerinde rahatlıkla kullanılmaktadır. Elektrik motorunun hava akımı dışında kalması harici koşullardan etkilenmemektedir.

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ve ürünlerimizi satın almak için Giresun şehri ve Alucra, Bulancak, Çamoluk, Çanakçı, Dereli, Doğankent, Espiye, Eynesil, Görele, Güce, Keşap, Merkez, Piraziz, Şebinkarahisar, Tirebolu, Yağlıdere ilçelerinde sizlerleyiz. Bize iletişim bilgilerimizden ulaşabilir. Hizmet ve destek talebinde bulunabilirsiniz.


Diğer Yazılarımızdan Öne Çıkanlar
Site Haritası