1. Anasayfa
  2. Öne Çıkanlar

Erzurum Metro fanı

Erzurum Vindus Fan; metro fanlarını; İnsanlar için gerekli temiz havayı mekanik havalandırma ile sağlamak , tünellerdeki havayı temizlemek ve yangın durumunda toksik gazların hızla tahliye noktalarına yönlendirilmesine yardımcı olmak için üretmiştir.

Erzurum Metro fanı, backward curve, toz fanı,salyangoz,salyangoz fan, eksenel,fan,fancı,fanlar

Erzurum Metro fanı isimli sayfamızı incelemek ister misiniz ?

Erzurum Metro fanı, euroventiletori, ferrari ventilatori, sama ventiletori, fan and blower

Erzurum Metro fanı, fancı makina, fan imalatı, havatek ve havakon hdm ile noras havalandırma sistemleri
Erzurum Metro fanı başlığını ilgilendiren firmalar ve fancı fan firmaları
Erzurum Metro fanı

Erzurum Metro fanı

Erzurum

Metro fanı kullanımın ilk amacı, metroyla seyahat eden insanlar için temiz hava sağlamaktır. İkinci neden ise insanlar, tren hareketleri veya diğer makineler tarafından oluşturulan ortam sıcaklığını azaltmaktır. En önemli sebep ise dumanı tahliyesidir. Yangın durumunda sensörler fanları hızlanmaları için uyarır ve fanlar kirli havayı trafik akış yönü boyunca tünelin sonuna doğru yönlendirmeye başlar. Fan sistemi esneklik ve kurulum kolaylığı sağlar ve bakım ve onarım işlemlerinde zaman kaybını önler.

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ve ürünlerimizi satın almak için Erzurum şehri ve Aşkale, Aziziye, Çat, Hınıs, Horasan, İspir, Karaçoban, Karayazı, Köprüköy, Narman, Oltu, Olur, Palandöken, Pasinler, Pazaryolu, Şenkaya, Tekman, Tortum, Uzundere, Yakutiye ilçelerinde sizlerleyiz. Bize iletişim bilgilerimizden ulaşabilir. Hizmet ve destek talebinde bulunabilirsiniz.


Diğer Yazılarımızdan Öne Çıkanlar
Site Haritası