1. Anasayfa
  2. Öne Çıkanlar

ENDÜSTRİYEL DAVLUMBAZ FANI Artvin

Artvin şehrinde Doğru ticari mutfak davlumbaz sistemini seçmek önemlidir. Doğru kuruluma sahip değilseniz

ENDÜSTRİYEL DAVLUMBAZ FANI Artvin, backward curve, toz fanı,salyangoz,salyangoz fan, eksenel,fan,fancı,fanlar

ENDÜSTRİYEL DAVLUMBAZ FANI Artvin isimli sayfamızı incelemek ister misiniz ?

ENDÜSTRİYEL DAVLUMBAZ FANI Artvin, euroventiletori, ferrari ventilatori, sama ventiletori, fan and blower

ENDÜSTRİYEL DAVLUMBAZ FANI Artvin, fancı makina, fan imalatı, havatek ve havakon hdm ile noras havalandırma sistemleri
ENDÜSTRİYEL DAVLUMBAZ FANI Artvin başlığını ilgilendiren firmalar ve fancı fan firmaları

ENDÜSTRİYEL DAVLUMBAZ FANI Artvin

Artvin şehrinde Doğru ticari mutfak davlumbaz sistemini seçmek önemlidir. Doğru kuruluma sahip değilseniz, restoranınızı, çalışanlarınızı ve yemek yiyenleri riske atarsınız.
Artvin şehrinde Restoranlar için doğru ticari mutfak egzoz fanı, havanın kirletici maddelerden arındırılmasına yardımcı olur ve daha konforlu bir ortam yaratır. Ticari mutfağınızın yangın riskini azaltmak için de çok önemlidir.
İki temel restoran egzoz fanı türü vardır:
İlk tip, yukarı püskürtmeli egzoz fanıdır. İkinci tip, aşağı püskürtmeli egzoz fanıdır.
1. Yukarı püskürtmeli egzoz fanı
Artvin şehrinde Yukarı püskürtme egzoz fanı, yağ, gres ve yağ atıklarının yanı sıra duman, ısı, kokular ve nemi boşaltmak içindir. Restoran havalandırma davlumbazı, davlumbaz filtrelerinizden ve kanal sisteminizden sıcak hava, gres, yağ, duman, kirli hava ve diğer partikül maddeleri çekerek çalışır.
Yaptığınız pişirme işlemi herhangi bir tür katı yağ, sıvı yağ ya da gres içeriyorsa, odun veya kömür yakan bir sobada, fırında yemek yapıyorsanız, yukarı doğru aspiratöre ihtiyacınız olacaktır. Çoğu ticari mutfak, en az bir adet yukarı püskürtmeli egzoz fanı ve davlumbaz sistemi gerektirmektedir.
Artvin şehrinde Yukarı püskürtmeli egzoz fanları tipik olarak çatıya kurulur. Burada fan, havayı yukarı doğru, fandan dışarı ve uzağa doğru boşaltır. Restoranlar için yukarı püskürtme egzoz fanı ile en çok kullanılan ticari davlumbaz sistemi Tip 1 davlumbazdır. Tip 1 davlumbazla yaygın olarak kullanılan davlumbaz filtreleri, kıvılcım önleyici filtreler içeren gres bölmeli filtrelerdir.
2.Aşağı püskürtmeli egzoz fanı
Artvin şehrinde Aşağı püskürtmeli egzoz fanı havanın boşaltılması için tasarlanmıştır. Motorda hasara veya korozyona neden olabileceğinden, ısıyı veya nemi boşaltmak için asla aşağı püskürtme fanı kullanmamalısınız.
Alttan püskürtmeli egzoz fanları, bir yukarı püskürtmeli fanın yaptığı gibi çalışır. Ayrıca tipik olarak bir tesisin çatısında bulunurlar. Çalışma biçimlerindeki temel fark, bir aşağı püskürtme fanının havayı aşağı doğru üfleyerek boşaltmasıdır.

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için Artvin şehri ve Ardanuç, Arhavi, Borçka, Hopa, Kemalpaşa, Merkez, Murgul, Şavşat, Yusufeli ilçelerinde çalışmaktayız. Bize iletişim bilgilerimizden ulaşabilir. Hizmet ve destek talebinde bulunabilirsiniz.


Diğer Yazılarımızdan Öne Çıkanlar
Site Haritası