1. Anasayfa
  2. Öne Çıkanlar

Direkt Akuple Tahrik Fanı

Özel üretim santrifüş fanlarından biridir..Alçak, orta ve yüksek basınçlı tipleri vardır. Temiz ve kirli ortamda kullanılabilir. Fan rotoru standart olarak çelik sacdan veya projeye göre krom nikel saclardan üretilir. Rotorlar özel tezgahlarda dinamik ve statik balansı alınarak sunulmaktadır.

Direkt Akuple Tahrik Fanı, backward curve, toz fanı,salyangoz,salyangoz fan, eksenel,fan,fancı,fanlar

Direkt Akuple Tahrik Fanı isimli sayfamızı incelemek ister misiniz ?

Direkt Akuple Tahrik Fanı, euroventiletori, ferrari ventilatori, sama ventiletori, fan and blower

Direkt Akuple Tahrik Fanı, fancı makina, fan imalatı, havatek ve havakon hdm ile noras havalandırma sistemleri
Direkt Akuple Tahrik Fanı başlığını ilgilendiren firmalar ve fancı fan firmaları
Direkt Akuple Tahrik Fanı

Direkt Akuple Tahrik Fanı

Özel Üretim Santrifüj Endüstriyel Fanlar'ından Direkt Akuple Fanı

Direkt akuple tahrikli olarak üretilmektedir. Alçak, orta ve yüksek basınçlı tipleri vardır. Temiz ve kirli ortamda kullanılabilir. Fan rotoru standart olarak çelik sacdan veya projeye göre krom nikel saclardan üretilir. Rotorlar özel tezgahlarda dinamik ve statik balansı alınarak sunulmaktadır. Verilen sipariş ve proje değerine göre bilgisayar ortamında tasarlanır. Ses ve titreşim seviyesi düşük. Tasarlanan saçlar otomatik kesim tezgahlarında kesilerek şekillenir. Kolay sökülüp takılabilen tipdedir.

Bazı Uygulama Alanları:

Toz Toplama Sistemleri Fanları, Demir Çelik Fanları, Döküm Sanayi Fanları, Çimento Fanları, Seramik Fanları, Maden Fanları vb. Sektörlerinde. Mobilya havalandırma fanları, Ağaç İşleri havalandırma fanları, Sanayi havalandırma fanları, Kimya havalandırma fanları, Boya havalandırma fanları, İlaç havalandırma fanları, Gıda Sanayi havalandırma fanları, Cam havalandırma fanları, Kağıt havalandırma fanları, Lastik Sanayi havalandırma fanları gibi.

Fan Tahrik Biçimleri: Direk Tahrikli, Kayış Kasnak Tahrikli, Kaplin Tahrikli olarak üretile bilirler.


Diğer Yazılarımızdan Öne Çıkanlar
Site Haritası