1. Anasayfa
  2. Öne Çıkanlar

Denizli Merdiven Basınçlandırma Sistemleri

Denizli Merdiven basınçlandırma sistemi çalıştığı zaman kapılar kapalı iken merdiven yuvası ve bina kullanımı alanları arasındaki fark en az 50 Pa, açık kapı durumunda ise basınç farkı en az 15 Pa olması gerekmektedir. Bu basınç farkının amacıdumanın kullanım alanından merdiven veya asansör kovasına sızmasını engellemektir.

Denizli Merdiven Basınçlandırma Sistemleri, backward curve, toz fanı,salyangoz,salyangoz fan, eksenel,fan,fancı,fanlar

Denizli Merdiven Basınçlandırma Sistemleri isimli sayfamızı incelemek ister misiniz ?

Denizli Merdiven Basınçlandırma Sistemleri, euroventiletori, ferrari ventilatori, sama ventiletori, fan and blower

Denizli Merdiven Basınçlandırma Sistemleri, fancı makina, fan imalatı, havatek ve havakon hdm ile noras havalandırma sistemleri
Denizli Merdiven Basınçlandırma Sistemleri başlığını ilgilendiren firmalar ve fancı fan firmaları
Denizli Merdiven Basınçlandırma Sistemleri

Denizli Merdiven Basınçlandırma Sistemleri

Merdiven basınçlandırmanın amacı yangın merdivenlerine ve asansörlerine duman girişinin önlenerek insan tahliyesinin dumansız bir ortamda sağlanması ile itfaiye görevlilerine yangına müdahale için uygun ulaşım yolu sağlanmasıdır.

Binaların yangından korunması hakkındaki yönetmeliğe göre, konutlar hariç olmak üzere, bütün binalarda, merdiven kovasının yüksekliği 30,5 m’den fazla ise yangın merdivenlerinin basınçlandırılması gerekmektedir. Konutlar da ise bu yükseklik 51,50 m dir. 

Basınçlandırma sistemi çalıştığı zaman kapılar kapalı iken merdiven yuvası ve bina kullanımı alanları arasındaki fark en az 50 Pa, açık kapı durumunda ise basınç farkı en az 15 Pa olması gerekmektedir. 

Denizli Vindus Fan farklı ürün seçenekleri ile gerekli basınç farklarını oluşturarak sızıntıları önlemektedir. EC hücreli fanlar, çatı tipi aksiyal fanlar, AC Hücreli fanlar ve aksiyal hücreli fanlar merdiven ve asansör basınçlandırma amacıyla hizmetine sunulmaktadır.

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ve ürünlerimizi satın almak için Denizli şehri ve Acıpayam, Babadağ, Baklan, Bekilli, Beyağaç, Bozkurt, Buldan, Çal, Çameli, Çardak, Çivril, Güney, Honaz, Kale, Merkezefendi, Pamukkale, Sarayköy, Serinhisar, Tavas ilçelerinde sizlerleyiz. Bize iletişim bilgilerimizden ulaşabilir. Hizmet ve destek talebinde bulunabilirsiniz.


Diğer Yazılarımızdan Öne Çıkanlar
Site Haritası