1. Anasayfa
  2. Öne Çıkanlar

Çorum Merdiven Basınçlandırma Sistemleri

Çorum Merdiven basınçlandırma sistemi çalıştığı zaman kapılar kapalı iken merdiven yuvası ve bina kullanımı alanları arasındaki fark en az 50 Pa, açık kapı durumunda ise basınç farkı en az 15 Pa olması gerekmektedir. Bu basınç farkının amacıdumanın kullanım alanından merdiven veya asansör kovasına sızmasını engellemektir.

Çorum Merdiven Basınçlandırma Sistemleri, backward curve, toz fanı,salyangoz,salyangoz fan, eksenel,fan,fancı,fanlar

Çorum Merdiven Basınçlandırma Sistemleri isimli sayfamızı incelemek ister misiniz ?

Çorum Merdiven Basınçlandırma Sistemleri, euroventiletori, ferrari ventilatori, sama ventiletori, fan and blower

Çorum Merdiven Basınçlandırma Sistemleri, fancı makina, fan imalatı, havatek ve havakon hdm ile noras havalandırma sistemleri
Çorum Merdiven Basınçlandırma Sistemleri başlığını ilgilendiren firmalar ve fancı fan firmaları
Çorum Merdiven Basınçlandırma Sistemleri

Çorum Merdiven Basınçlandırma Sistemleri

Merdiven basınçlandırmanın amacı yangın merdivenlerine ve asansörlerine duman girişinin önlenerek insan tahliyesinin dumansız bir ortamda sağlanması ile itfaiye görevlilerine yangına müdahale için uygun ulaşım yolu sağlanmasıdır.

Binaların yangından korunması hakkındaki yönetmeliğe göre, konutlar hariç olmak üzere, bütün binalarda, merdiven kovasının yüksekliği 30,5 m’den fazla ise yangın merdivenlerinin basınçlandırılması gerekmektedir. Konutlar da ise bu yükseklik 51,50 m dir. 

Basınçlandırma sistemi çalıştığı zaman kapılar kapalı iken merdiven yuvası ve bina kullanımı alanları arasındaki fark en az 50 Pa, açık kapı durumunda ise basınç farkı en az 15 Pa olması gerekmektedir. 

Çorum Vindus Fan farklı ürün seçenekleri ile gerekli basınç farklarını oluşturarak sızıntıları önlemektedir. EC hücreli fanlar, çatı tipi aksiyal fanlar, AC Hücreli fanlar ve aksiyal hücreli fanlar merdiven ve asansör basınçlandırma amacıyla hizmetine sunulmaktadır.

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ve ürünlerimizi satın almak için Çorum şehri ve Alaca, Bayat, Boğazkale, Dodurga, İskilip, Kargı, Laçin, Mecitözü, Merkez, Oğuzlar, Ortaköy, Osmancık, Sungurlu, Uğurludağ ilçelerinde sizlerleyiz. Bize iletişim bilgilerimizden ulaşabilir. Hizmet ve destek talebinde bulunabilirsiniz.


Diğer Yazılarımızdan Öne Çıkanlar
Site Haritası