1. Anasayfa
  2. Öne Çıkanlar

ÇATI HAVALANDIRMA PERVANESİ Amasya

Amasya şehrinde Çatı fanları, hava kanallarına bağlanmadan fabrika alanlarındaki asansör ve merdivenleri basınçlandırmak için kullanılmaktadır.

ÇATI HAVALANDIRMA PERVANESİ Amasya, backward curve, toz fanı,salyangoz,salyangoz fan, eksenel,fan,fancı,fanlar

ÇATI HAVALANDIRMA PERVANESİ Amasya isimli sayfamızı incelemek ister misiniz ?

ÇATI HAVALANDIRMA PERVANESİ Amasya, euroventiletori, ferrari ventilatori, sama ventiletori, fan and blower

ÇATI HAVALANDIRMA PERVANESİ Amasya, fancı makina, fan imalatı, havatek ve havakon hdm ile noras havalandırma sistemleri
ÇATI HAVALANDIRMA PERVANESİ Amasya başlığını ilgilendiren firmalar ve fancı fan firmaları

ÇATI HAVALANDIRMA PERVANESİ Amasya

Amasya şehrinde Çatı fanları, hava kanallarına bağlanmadan fabrika alanlarındaki asansör ve merdivenleri basınçlandırmak için kullanılmaktadır. Ayrıca gıda veya tekstil elektronik eşya depolarında ekonomik ve hızlı bir havalandırma işlemini garanti eder. Depo, ofis, mutfak, davlumbaz gibi sistemlerde kullanıldığı bilinmektedir. Amasya şehrinde Çok aileli konut projelerinde merkezi havalandırma kanallarının üzerine yerleştirilerek performansı bir üst seviyeye taşır.
Çatı fanı kompakt bir yapıya sahiptir. Amasya şehrinde Yerden tasarruf sağlayan ürünler olarak kabul edilirler. Özellikle dikey çatı fanı, kok yüklü havanın daha yüksek seviyelere ulaşmasını sağlar. Kaplin fan sistemi ile birlikte oldukça verimli çalışır. Sıcak hava transfer uygulamalarında rahatlıkla kullanılabilir.
Çatı havalandırmasının özellikleri nelerdir? Çatı fanları genellikle galvanizli çelik üzeri boyalı sacdan imal edilmektedir. Fanın pervanesi, çok az kanatla geriye doğru eğilir. Elektrik motorları 220 ve 380 volt ile beslenir ve soğutma çarkları yardımıyla motorlardan vücut ısısı alınır. Fanlar hem dikey hem de yatay egzozlu olarak üretilmektedir. Hem yatay hem de dikey fanlı motorlar özel ve korunan alanlara yerleştirilmiştir.
 

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için Amasya şehri ve Göynücek, Gümüşhacıköy, Hamamözü, Merkez, Merzifon, Suluova, Taşova ilçelerinde çalışmaktayız. Bize iletişim bilgilerimizden ulaşabilir. Hizmet ve destek talebinde bulunabilirsiniz.


Diğer Yazılarımızdan Öne Çıkanlar
Site Haritası