1. Anasayfa
  2. Öne Çıkanlar

ÇATI HAVALANDIRMA FANLARI Çorum

Çorum şehrinde Tavan fanı olarak da bilinen çatı fanı, sıcak havayı dışarı üfleyen ve bina ile çatı arasındaki ısı seviyesini düzenleyen bir havalandırma yüzeyi olarak bilinir.

ÇATI HAVALANDIRMA FANLARI Çorum, backward curve, toz fanı,salyangoz,salyangoz fan, eksenel,fan,fancı,fanlar

ÇATI HAVALANDIRMA FANLARI Çorum isimli sayfamızı incelemek ister misiniz ?

ÇATI HAVALANDIRMA FANLARI Çorum, euroventiletori, ferrari ventilatori, sama ventiletori, fan and blower

ÇATI HAVALANDIRMA FANLARI Çorum, fancı makina, fan imalatı, havatek ve havakon hdm ile noras havalandırma sistemleri
ÇATI HAVALANDIRMA FANLARI Çorum başlığını ilgilendiren firmalar ve fancı fan firmaları

ÇATI HAVALANDIRMA FANLARI Çorum

Çorum şehrinde Tavan fanı olarak da bilinen çatı fanı, sıcak havayı dışarı üfleyen ve bina ile çatı arasındaki ısı seviyesini düzenleyen bir havalandırma yüzeyi olarak bilinir. Çatı fanı modelleri şunlardır: ECRDA, ECRDM, EKCT, ECAD, ECRD. Bu çatı fanlarının özellikleri şu şekilde açıklanabilir.
ECRDA
Çorum şehrinde Yandan üflemeli çatı fanı, yüksek performans sunar ve kapalı iç ortamı düzgün bir şekilde havalandırır. Motor hava akışının dışında olduğu için yüksek frekanslarda çalışabilme özelliğine sahiptir.
ECRDM
Çorum şehrinde Odanın havalandırılması için özel şapka yapısına sahip yatay fan kullanılmaktadır. EKT
Çatı basınç ve çatı fanları, duman egzoz fanları ve dış hava fanları için kullanılır. Ayrıca jet fanın getirdiği zehirli dumanların gerektiği kadar havalandırılmasını sağlar. Bıçağın açısı ayarlanabilir, böylece ihtiyaçlarınıza göre talep edebilirsiniz. Opsiyonel olarak 200-300 derece sıcaklıkta yaklaşık 2 saat aralıksız çalışacaktır.
ECAD
Kubbe davlumbazlı ve yatay atışlı çatı fanları, eksenel pervaneler yardımıyla ortama taze hava vermek ve havayı içeri çekmek için kullanılmaktadır.
ECRD
Yatay açılır tavan fanları, iç mekan hava kalitesi seviyelerini yükseltmek için düşük gürültü seviyesiyle bilinir. Performansın yüksek olması gereken alanlarda rahatlıkla çalışabilme özelliğini gösterir.

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için Çorum şehri ve Alaca, Bayat, Boğazkale, Dodurga, İskilip, Kargı, Laçin, Mecitözü, Merkez, Oğuzlar, Ortaköy, Osmancık, Sungurlu, Uğurludağ ilçelerinde çalışmaktayız. Bize iletişim bilgilerimizden ulaşabilir. Hizmet ve destek talebinde bulunabilirsiniz.


Diğer Yazılarımızdan Öne Çıkanlar
Site Haritası