1. Anasayfa
  2. Öne Çıkanlar

Burdur Yangın Duman Tahliye Fanları

Yangın, Duman Tahliye Fanları | Burdur Vindus Fan. Basınçlandırma fanları veya Yangın basınçlandırma fanları,Yangın esnasında dumanın kontrol edilmesini sağlayan ünitelerden biridir.Yeterli hız miktarına ulaşıldığında duman akışı kontrol edilebilir. Bu akış, yangın basınçlandırma fanı ile sağlanıyor.Yangın dumanı fanlarının en önemli görevi yangın ...

Burdur Yangın Duman Tahliye Fanları, backward curve, toz fanı,salyangoz,salyangoz fan, eksenel,fan,fancı,fanlar

Burdur Yangın Duman Tahliye Fanları isimli sayfamızı incelemek ister misiniz ?

Burdur Yangın Duman Tahliye Fanları, euroventiletori, ferrari ventilatori, sama ventiletori, fan and blower

Burdur Yangın Duman Tahliye Fanları, fancı makina, fan imalatı, havatek ve havakon hdm ile noras havalandırma sistemleri
Burdur Yangın Duman Tahliye Fanları başlığını ilgilendiren firmalar ve fancı fan firmaları
Burdur Yangın Duman Tahliye Fanları

Burdur Yangın Duman Tahliye Fanları

Burdur

<p>Yangınlarda oluşan duman gazları ve yüksek ısı insan sağlığı açısından ciddi tehdit oluşturmaktadır.Yangının zararlarını önlemek için duman gazlarının egzozu yanında oluşan ısının da ortamdan uzaklaştırılması diğer bir önemli husustur.

Yangınlarda oluşan büyük miktardaki zehirleyici ve boğucu duman gazları ve ısı enerjisi 

Yangınlarda oluşan duman gazları ve yüksek ısı insan sağlığı açısından ciddi tehdit oluşturmaktadır.Yangının zararlarını önlemek için duman gazlarının egzozu yanında oluşan ısının da ortamdan uzaklaştırılması diğer bir önemli husustur.

Yangınlarda oluşan büyük miktardaki zehirleyici ve boğucu duman gazları ve ısı enerjisi mahallin üst kısmında toplanır. 

Yangınlarda oluşan büyük miktardaki zehirleyici ve boğucu duman gazları ve ısı enerjisi 


Yangın süresince oluşan zararlı gazlar önce tavana dolar daha sonra tavandan zemine doğru yayılmaya başlar. Bu gazlar baş yüksekliğinin altına indiği takdirde canlıların kurtulması olasılığı ve yangınla mücadele gücü azalır.

Duman egzoz fanlarının en önemli görevi yangın esnasında oluşan zehirleyici ve boğucu gazların ve ısının bina dışına taşınmasıdır.uman egzoz fanlar normal zamanlarda havalandırma fanı olarak da kullanılabilir. 

Kanal uygulamalarında hat ortası ve sonunda tercih edilmekle beraber basınçlandırma veyaduman tahliye görevlerini üstlenir

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ve ürünlerimizi satın almak için Burdur şehri ve Ağlasun, Altınyayla, Bucak, Çavdır, Çeltikçi, Gölhisar, Karamanlı, Kemer, Merkez, Tefenni, Yeşilova ilçelerinde sizlerleyiz. Bize iletişim bilgilerimizden ulaşabilir. Hizmet ve destek talebinde bulunabilirsiniz.


Diğer Yazılarımızdan Öne Çıkanlar
Site Haritası