1. Anasayfa
  2. Öne Çıkanlar

Ankara Tohum kurutma sistemi

Ankara Vindus tohum kurutma sistemi ,şartlandırılılmış hava ile yıkanılmış tohumların kurutulması için gerekli sistemin projelendirilmesi ve üretilmesini sağlar.Kurutma fanı ile tohumların hızla kurumasını çok ekonomik bir biçimde sağlayabilirsiniz.Girişten dökülen tohumlar delikli elekten oluşan hat boyunca çıkışa doğru ilerlerken alttan üflenen s...

Ankara Tohum kurutma sistemi, backward curve, toz fanı,salyangoz,salyangoz fan, eksenel,fan,fancı,fanlar

Ankara Tohum kurutma sistemi isimli sayfamızı incelemek ister misiniz ?

Ankara Tohum kurutma sistemi, euroventiletori, ferrari ventilatori, sama ventiletori, fan and blower

Ankara Tohum kurutma sistemi, fancı makina, fan imalatı, havatek ve havakon hdm ile noras havalandırma sistemleri
Ankara Tohum kurutma sistemi başlığını ilgilendiren firmalar ve fancı fan firmaları
Ankara Tohum kurutma sistemi

Ankara Tohum kurutma sistemi

Ankara Vindus kurutma fanı ile tohumların hızla kurumasını çok ekonomik bir biçimde sağlayabilirsiniz. Üstelik kurutma işlemini yaparken çıkarttığı ses seviyesi son derece azdır.Kurutma fanının çalışma esnasındaki sessizliğinde ki yüksek performansı bile sizi şaşırtmaya yetecektir.

Ankara Vindus Endüstriyel Fanları üksek miktarda tohum kurutma kapasitesine sahiptir. Isı kaynağı olarak farklı seçenekler kullanılabilir .Fan hızı ve sarsak hızı ayarlanabilir. Girişten dökülen tohumlar delikli elekten oluşan hat boyunca çıkışa doğru ilerlerken alttan üflenen sıcak hava ile kurutma yapılır.

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ve ürünlerimizi satın almak için Ankara şehri ve Akyurt, Altındağ, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kahramankazan, Kalecik, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Sincan, Şereflikoçhisar, Yenimahalle ilçelerinde sizlerleyiz. Bize iletişim bilgilerimizden ulaşabilir. Hizmet ve destek talebinde bulunabilirsiniz.


Diğer Yazılarımızdan Öne Çıkanlar
Site Haritası