1. Anasayfa
  2. Öne Çıkanlar

AKSİYEL SOĞUTMA FANI Kütahya

Kütahya şehrinde Santrifüj ve eksenel fanlar su soğutma kulelerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.

AKSİYEL SOĞUTMA FANI Kütahya, backward curve, toz fanı,salyangoz,salyangoz fan, eksenel,fan,fancı,fanlar

AKSİYEL SOĞUTMA FANI Kütahya isimli sayfamızı incelemek ister misiniz ?

AKSİYEL SOĞUTMA FANI Kütahya, euroventiletori, ferrari ventilatori, sama ventiletori, fan and blower

AKSİYEL SOĞUTMA FANI Kütahya, fancı makina, fan imalatı, havatek ve havakon hdm ile noras havalandırma sistemleri
AKSİYEL SOĞUTMA FANI Kütahya başlığını ilgilendiren firmalar ve fancı fan firmaları

AKSİYEL SOĞUTMA FANI Kütahya

Kütahya şehrinde Santrifüj ve eksenel fanlar su soğutma kulelerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Aksiyal fanlar, santrifüj fanlara göre daha az enerji ile daha fazla hava akışı üretir. Bu nedenle su soğutma kulelerindeki aksiyal fanlar santrifüj fanlara göre daha verimli çalışır.
Kütahya şehrinde Endüstriyel soğutma kulesi fanları, kule içerisine yerleştirilmeleri ve çalışma prensibi gereği yüksek emiş veya yüksek itme gücü ile çalışırlar. Bu özellikler açısından, büyük itme gücüne sahip olanlar eksenel, büyük emişe sahip olanlar ise radyaldir. Üretimin hemen hemen her alanında bulunan soğutma kulelerinin maliyetleri düşürmek ve genel verimliliği artırmak için mümkün olan en verimli şekilde çalıştırılması kilit bir konudur. Soğutma kulelerinde hava debisi soğutma kulesi boyutuna ve dolum tipine göre hesaplandığından fan tipi seçimi çok önemlidir.
Kütahya şehrinde Santrifüj fanların geçmişi 19. yüzyıla kadar gitmektedir ve teknolojisi çeşitli gelişmelerle güncellenmiştir. Daha da önemlisi, bu eski bir tasarım. Çalışma prensibi ve enerji tüketimi nedeniyle soğutma kulesi uygulamalarına uygun olmayan bir fan türüdür. Aksiyal fanlar, santrifüj fanlara göre daha yeni buluş olup, çalışma prensibi ve enerji verimliliği açısından su soğutma kuleleri için daha uygundur.

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için Kütahya şehri ve Altıntaş, Aslanapa, Çavdarhisar, Domaniç, Dumlupınar, Emet, Gediz, Hisarcık, Merkez, Pazarlar, Simav, Şaphane, Tavşanlı ilçelerinde çalışmaktayız. Bize iletişim bilgilerimizden ulaşabilir. Hizmet ve destek talebinde bulunabilirsiniz.


Diğer Yazılarımızdan Öne Çıkanlar
Site Haritası