1. Anasayfa
  2. Öne Çıkanlar

AKSİYAL ÇATI TİPİ BASINÇLANDIRMA Karaman

Karaman şehrinde Bina yangınlarından çıkan duman, baca etkileri, doğal konveksiyon ve termal genleşme gibi faktörler nedeniyle merdivenlere, asansör boşluklarına ve diğer mevcut dikey boşluklara ulaşma eğilimindedir.

AKSİYAL ÇATI TİPİ BASINÇLANDIRMA Karaman, backward curve, toz fanı,salyangoz,salyangoz fan, eksenel,fan,fancı,fanlar

AKSİYAL ÇATI TİPİ BASINÇLANDIRMA Karaman isimli sayfamızı incelemek ister misiniz ?

AKSİYAL ÇATI TİPİ BASINÇLANDIRMA Karaman, euroventiletori, ferrari ventilatori, sama ventiletori, fan and blower

AKSİYAL ÇATI TİPİ BASINÇLANDIRMA Karaman, fancı makina, fan imalatı, havatek ve havakon hdm ile noras havalandırma sistemleri
AKSİYAL ÇATI TİPİ BASINÇLANDIRMA Karaman başlığını ilgilendiren firmalar ve fancı fan firmaları

AKSİYAL ÇATI TİPİ BASINÇLANDIRMA Karaman

Karaman şehrinde Bina yangınlarından çıkan duman, baca etkileri, doğal konveksiyon ve termal genleşme gibi faktörler nedeniyle merdivenlere, asansör boşluklarına ve diğer mevcut dikey boşluklara ulaşma eğilimindedir. Bu hacimleri dolduran duman, binada yaşayanların kaçış yollarını ve itfaiyenin müdahalesini engeller. Basınçlı sistem kullanmak bu sorunu çözmek için kullanılan yöntemlerden biridir. Karaman şehrinde 1960’lı yıllarda yüksek binaların merdiven boşluklarını dumandan korumak için kullanımı yaygınlaştı.
Karaman şehrinde Basınçlı sistemler, yangın çıkan alanlardaki dumanı yakalayarak o bölgeden dışarı atar ve yaşam alanlarına göre dumansız duman girişinin istendiği merdiven boşlukları, asansör boşlukları ve dikey boşluklar Bu, itfaiyecilere yangına güvenli bir şekilde müdahale etme imkanı verirken, bina içindeki insanların sağlıklı tahliyesinin de önünü açıyor.
 

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için Karaman şehri ve Ayrancı, Başyayla, Ermenek, Kazımkarabekir, Merkez, Sarıveliler ilçelerinde çalışmaktayız. Bize iletişim bilgilerimizden ulaşabilir. Hizmet ve destek talebinde bulunabilirsiniz.


Diğer Yazılarımızdan Öne Çıkanlar
Site Haritası