1. Anasayfa
  2. Öne Çıkanlar

AKROBAT KOLU Ağrı

Ağrı şehrinde Akrobat Kolu; Endüstriyel ortamlarda çok miktarda çeşitli gaz, duman ve toz hava ile karışarak çalışanlar tarafından solunduğunda akciğerlere, solunum yollarına ve diğer hayati organlara zarar verebilmektedir.

AKROBAT KOLU Ağrı, backward curve, toz fanı,salyangoz,salyangoz fan, eksenel,fan,fancı,fanlar

AKROBAT KOLU Ağrı isimli sayfamızı incelemek ister misiniz ?

AKROBAT KOLU Ağrı, euroventiletori, ferrari ventilatori, sama ventiletori, fan and blower

AKROBAT KOLU Ağrı, fancı makina, fan imalatı, havatek ve havakon hdm ile noras havalandırma sistemleri
AKROBAT KOLU Ağrı başlığını ilgilendiren firmalar ve fancı fan firmaları

AKROBAT KOLU Ağrı

Ağrı şehrinde Akrobat Kolu; Endüstriyel ortamlarda çok miktarda çeşitli gaz, duman ve toz hava ile karışarak çalışanlar tarafından solunduğunda akciğerlere, solunum yollarına ve diğer hayati organlara zarar verebilmektedir. Bu nedenle sağlığa son derece zararlı gaz, toz, duman ve benzeri kirleticiler elektrik süpürgesi ile temizlenmelidir. Ağrı şehrinde Havalandırmanın açık olduğu sağlıklı bir çalışma ortamının zaman kaybını en aza indirdiği ve verimliliği artırdığı bilinen bir gerçektir.
Akrobat kol istenilen yöne kolayca döner ve sola sabit kalır. Akrobat kollar, kaynak dumanlarının emildiği, zehirli gazlar üreten işlemler, taşlama işlemlerinin yapıldığı, zararlı toz ve dumanların oluştuğu alanlarda çalışma ortamını iyileştirmek ve verimliliği artırmak için kullanılmaktadır. Ağrı şehrinde Bu özel ince ve güçlü hortum sayesinde, akrobat kolu çok ağır değildir ve akrobat kolunu istediğiniz yöne kolayca döndürebilirsiniz.
 

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için Ağrı şehri ve Diyadin, Doğubayazıt, Eleşkirt, Hamur, Merkez, Patnos, Taşlıçay, Tutak ilçelerinde çalışmaktayız. Bize iletişim bilgilerimizden ulaşabilir. Hizmet ve destek talebinde bulunabilirsiniz.


Diğer Yazılarımızdan Öne Çıkanlar
Site Haritası